Блог

Технічний нагляд

16.09.2022Технічний наглядВажливий етап під час будівництва

Детальніше >>
Переобладнання газових котлів і котелень на тверде або рідке паливо

25.07.2022Переобладнання газових котлів і котелень на тверде або рідке паливоНе знаєте, що далі буде з газом? Пропонуємо альтернативне рішення, проект котельні під інші види палива! 

Детальніше >>
Заводи, «лихі» 90-ті та перемоги: 50 років компанії «Промвестпроект»

18.09.2021Заводи, «лихі» 90-ті та перемоги: 50 років компанії «Промвестпроект»Луцька компанія «Промвестпроект» 17 вересня відзначає своє 50-річчя у складі інвестиційної групи VolWest Group. Чим живе зараз компанія і з якими викликами їй довелося зіткнутися за останні пів століття, розповіли Бізнес.Району директорка «Укрмашпромпроекту» Надія Бревко і її колеги.

Детальніше >>
Проектування СТО

20.08.2021Проектування СТОПри проектуванні або реконструкції і організації виробничої діяльності станцій технічного обслуговування автомобілів (СТОА) керуються Нормами технологічного проектування підприємств ОНТП-АТП-СТО.

Детальніше >>
Проектування АЗС, АЗК

13.08.2021Проектування АЗС, АЗКАвтозаправні станції є доволі специфічним видом будівель, під час проектування яких потрібно врахувати дуже багато деталей. Крім непростих процедур реєстрації підприємства АЗС, а також отримання документів на земельну ділянку під будівництво станції, непростим є також і власне проектування такого об’єкту.

Детальніше >>
Проектування шкіл та дитячих садків

19.07.2021Проектування шкіл та дитячих садківНині в Україні спостерігається бум на будівництво нових житлових кварталів з покращеною інфраструктурою. Поруч з будівництвом житлового фонду все частіше зявляються об’єкти соціальної сфери – дитячі садочки, школи, спортивні комплекси.

Детальніше >>
Проектування магазинів

13.07.2021Проектування магазинівАктивний розвиток сфери торгівлі в Україні потребує відкритя нових сучасних торгових площ. Бізнес, який пов'язаний з офлайн рітейлом і має потребу у відкритті магазину має розпочати з торгового проектування.

Детальніше >>
Перепланування та реконструкція: у чому відмінність

07.07.2021Перепланування та реконструкція: у чому відмінністьВідповідно до законодавства України провадити комерційну діяльність в приміщеннях житлового фонду заборонено. Іншими словами, ви не зможете зареєструвати або відкрити бізнес в приміщенні, яке не відноситься до комерційної нерухомості.

Детальніше >>
Проектування складів класу А

14.06.2021Проектування складів класу АСкладські приміщення завжди були затребувані у процесі ведення бізнесу. Будь-яка компанія потребує складського приміщення для якісного зберігання продукції.

Детальніше >>
Складські приміщення: класифікація та особливості

07.06.2021Складські приміщення: класифікація та особливостіБудь-який великий бізнес, що веде активну господарську або виробничу діяльність, потребує у складі своєї інфраструктури складських чи логістичних комплексів. Тому дуже важливо раціонально вирішити завдання проектування та будівництва складу.

Детальніше >>
Проєктування інтер'єрів кафе та ресторанів: зонування, дизайн, світло

23.05.2021Проєктування інтер'єрів кафе та ресторанів: зонування, дизайн, світлоРесторани і кафе приваблюють відвідувачів не тільки доступністю цін і смачними стравами. Величезну роль грає атмосфера, що залежить від багатьох факторів.

Детальніше >>
Проектування будівель і дизайн інтер'єрів аптек

17.05.2021Проектування будівель і дизайн інтер'єрів аптекАптеки відносяться до громадських будівель, які мають свої архітектурні та планувальні особливості. І, якщо аптечне приміщення є єдиним в населеному пункті, то рівень продажів стабільний, незалежно від його привабливості.

Детальніше >>
Проєктування офісних приміщень

12.05.2021Проєктування офісних приміщеньОфісні приміщення - це середовище, в якому співробітники знаходяться основну частину дня.

Детальніше >>
Особливості проектування будівель автозаправок з автомийкою та кафе

30.04.2021Особливості проектування будівель автозаправок з автомийкою та кафеЗростання кількості автомобілів і підвищених вимог до рівня обслуговування клієнтів зростає кількість АЗС, що відповідають світовим стандартам.

Детальніше >>
Проектування: особливості, склад, узгодження

24.04.2021Проектування: особливості, склад, узгодженняВідповідно до законодавства України для того, щоб звести будівлю або споруду, перед початком будівництва необхідно розробити будівельний проект. На підставі розробленого проєкту видається дозвіл на будівництво.

Детальніше >>