Блог >Проектування магазинів

Проектування магазинів
13.07.2021

Проектування магазинів

Активний розвиток сфери торгівлі в Україні потребує відкритя нових сучасних торгових площ. Бізнес, який пов'язаний з офлайн рітейлом  і має потребу у відкритті магазину має розпочати з торгового проектування. Важливе значення віддіграє грамотно і професійно складений проект майбутнього магазину, адже це перший крок на шляху до прибутку.

Наш проектний інститут займається проектування як великих торговельних комплексів, так і створенням проектів невеликих магазинчиків, а також популярних супермаркетів будь-якох розмірів та категорії товарів. Ми маємо значний досвід у сфері торгового проектування та готові запропонувати нашим замовникам функціонально доцільні та ефективні рішення для розбудови бізнесу у сфері рітейлу.   

Специфіка планування продуктового магазину

Завдяки чималому досвіду у проектувані торгових обєктів наша компанія сформувала власну ефективну систему облаштування комерційних об'єктів. Адже правильно спроектований магазин допомагає замовникам залучити якомога більше покупців, а покупцеві забеспечить комфортне перебування та здійсненя покупок у ньому. 

Серед основних правил, яких слід дотримуватися пр проектуванні магазину, виділимо наступні:

- у проекті потрібно чітко визначити, де будуть вхід і вітрини. Ці параметри також залежать від розташування майбутньої торгової точки. Вітрини повинні виходити на тротуар або відкритий простір, а не у двори. Вхід в павільйон повинен бути зручним і не перебувати близько до дороги.

- зонування торгового майданчика має бути логічним, зручним та раціональним;

- у магазині повинна бути проста схема навігації, так покупцям легше відшукати потрібний товар на полицях, та гарантує повернення покупця у цей магазин знову;

- правильне сусідство товарних груп;

-ненавязливість рекламних щитів, вільний доступ до відкритих полиць магазину;

- неагресивний дизайн інтер'єру та/або екстер'єру;

- планування має враховувати пропускну можливість приміщення.

Важливу роль у проектуванні об'єкта торгівлі варто приділити зоні відвантаження товару, складських приміщень для зберігання різних груп товарів, місцям для розміщення необхідного обладнання.

Замовляючи проектування магазину у нашій компанії, замовник отримає якісний результат. Завдяки великому досвіду у створенні проектів для об'єктів торгівлі, ми можемо запропонувати нашим клієнтам ефективні рішення, що принесуть максимальний прибуток.

Звертайтеся, і ми допоможемо спроектувати ваш успішний бізнес! Наші контакти: +38 068 343 70 66 +38 050 51 38 705, поштова скринька: umpp-gsat@ukr.net. Наша адреса: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1.