Блог >Проектування складів класу А

Проектування складів класу А
14.06.2021

Проектування складів класу А

Складські приміщення завжди були затребувані у процесі ведення бізнесу. Будь-яка компанія потребує складського приміщення для якісного зберігання продукції. Для деяких видів продукції потрібен сухий склад, в якому відсутні великі перепади температури, завдяки чому товар може зберігатися досить довго, не втративши свій первинний вигляд. В інших випадках потрібні складські прміщення з системами охолодження, морозильними камерами. Бля різних товарів потрібні відповідні температурні умови для нетривалого, або ж , навпаки довготривалого зберігання.

Бурхливий розвиток оптової та роздрібної торгівлі, прихід нових гравців на ринок рітейлу і відкриття великих торгових центрів стали головною причиною підвищеного попиту на склади класу А і B. Найбільшою популярністю користуються склади класу А, які є найбільш пристосованими і відповідними для якісного зберігання товарів, у тому числі великих обсягів. Вони відповідають всім міжнародним вимогам щодо відвантаження, зберігання і подальшого транспортування різного виду товарів.

У нашому блозі ми більш детально зупинимося на ключових характеристиках складських приміщень класу A.

Тип будівлі. складські приміщення класу “А” представляють собою одноповерхові будівлі єдиного обсягу. Вони побудовані з легких високоякісних металоконструкцій і призначені спеціально для складських потреб. Висота стелі повинна забезпечувати складування в шість-сім ярусів (не менше тринадцяти метрів).

Внутрішні конструкції. Сопруди, як правило, прямокутної форми без колон, або з колонами. Крок колонн не менше дванадцяти метрів і відстаню між рядами не менше двадцяти чотирьох метрів.

Підлогове покриття. Рівна бетонна підлога на рівні одного метра двадцяти сантиметрів від землі. Підлога витиримує навантаження не менше п’яти тон на метр квадратний. Присутнє антипилове покриття.

Системи вентиляції та кондиціонування. Склади класу "А" у обов'язковому порядку забезпечуються кондиціонерами та вентиляцією, що забезпечують якісне провітрювання всього складу.

Температурний режим. Температурний режим регулюється залежно від вимог до умов зберігання того чи іншого вантажу.

Системи безпеки. Складське приміщення оснащується системами охорони та відеоспостереженням. Є пульт чергового співробітника служби безпеки, куди надходить сигнал про спрацювання сигналізації та виводиться зображення з камер спостереження.

Пожежна безпека забезпечує систематичне попередження про пожежу, а також порошковою та спринклерною системою автоматичного пожежогасіння. Усі сигнали дублюються у відповідних надзвичайних службах.

Електропостачання та комунікації. Електропостачання забезпечується власною автономною електроподстанцією. Отоплення відбувається за рахунок власного теплового узла. Пристунє гаряче і холодне водопостачання та каналізація.

Розвантажувально-навантажувальні конструкції. Склади класу “А” оснащуються воротами докового типу із розрахунку одні ворота на 500 м.кв. складу. Ворота обладнані навантажувальними майданчиками регульованої висоти.

Офісні та підсобні приміщення. На території складу є офісні приміщення, конференц-зал, кімнати відпочинку, пункти харчування та інші необхідні приміщення.

Телекомунікації. Зв'язок та передача даних здійснюється за допомогою оптоволоконних каналів. Доступний Інтернет.

Системи контролю та навчання. Дані системи розмежовують доступ співробітників, забезпечують контроль за рухом вантажів. Проводиться облік пропускного режиму.

Прилегла територія. Територія складу  цілодобово охороняється та освітлюється.

Стоянки для автотранспорту. Є стоянки і зони відстою для великовантажного транспорту. Забезпечено його безперешкодне маневрування. Окремо обладнуються стоянки легкового автотранспорту.

Залізничне сполучення. Наявність окремої залізничної гілки, що підходить безпосередньо до складського приміщення. Бажано наявність з / д рампи.

Розташування. Складське приміщення розташовується безпосередньо біля великих транспортних магістралей, або має хороший під'їзд протяжністю не більше 4 км.

Якщо ви ведете бізнес та маєте потребу у будівництві скдадського приміщення ми радо допоможемо вам у цьому. Наші спеціалісти розроблять проект майбутнього складу відповідно до всіх вимог ДБН, нададуть фахову консультацію та супровід уже розробленої проектної документації, а також забезпечать професійний авторських нагляд під час процесу будівництва. Маєте запитання, телефонуйте: +38 068 343 70 66  +38 050 51 38 705