Блог >Проєктування інтер'єрів кафе та ресторанів: зонування, дизайн, світло

Проєктування інтер'єрів кафе та ресторанів: зонування, дизайн, світло
23.05.2021

Проєктування інтер'єрів кафе та ресторанів: зонування, дизайн, світло

Ресторани і кафе приваблюють відвідувачів не тільки доступністю цін і смачними стравами. Величезну роль грає атмосфера, що залежить від багатьох факторів: місця розташування і формату закладу, кола інтересів клієнтів і, звичайно ж, красивого і стильного інтер'єру.

Процес проектування дизайну кафе чи ресторану починається з вивчення фірмового стилю майбутнього закладу з тим, щоб інтер'єр повністю відповідав національному колориту пропонованої відвідувачам кухні або заданому тематичному напрямку.


Особливості зонування клієнтського залу

Головний зал - це приміщення в кафе або ресторані, дизайн якого формує у відвідувача перше враження. Одним з дизайнерських прийомів щодо залучення клієнтів є правильне зонування обіднього залу в ресторані. Великі приміщення прямокутної форми з високими стелями виглядають незатишно і більше підходять для проведення бенкетів. Дана проблема легко вирішується шляхом влаштування перегородок і переносних ширм.

Перегородки можуть бути розсувними, мобільними або стаціонарними, суцільноскляними або в дерев'яному, сталевому або пластиковому каркасі. За допомогою тонування, фотодруку, гравіювання або розпису на склі можна вдало підкреслити тематику закладу.

Високі спинки диванів - ще один вдалий спосіб зонування залу, особливо в тих випадках, коли перегородки можуть перекривати доступ денного світла. 


Стиль в дизайні кафе та ресторанів

З величезної кількості класичних і сучасних стилів для інтер'єру вибирають той, який найбільше підходить тематиці закладу.

З метою створення креативного і унікального дизайну часто вдаються до еклектики (змішування стилів). За основу беруть один стиль, що виступає в ролі головного, а навколо нього формують ідеї, запозичені з інших стилістичних напрямків. В результаті виходить інтер'єр, який припадає до вподоби клієнтам з різними уподобаннями.

Стиль в чистому вигляді дизайнери використовують рідко, але якщо роблять ставку виключно на нього, то всі деталі інтер'єру (меблі, оздоблення, колірна гамма, освітлювальні прилади, елементи декору і аксесуари) чітко відповідають обраному стилю.

Класичні стилі більше використовуються в інтер'єрах ресторанів, де дизайн покликаний підкреслити розкіш натуральних оздоблювальних матеріалів, ексклюзивних меблів з цінних порід дерева, авторських люстр і бра, дорогого текстилю.

Інтер'єри в сучасних стилях (модернізм, мінімалізм, хай-тек) функциональніший і практичнішийй. Увага приділяється грі світла, яскравим аксесуарам і матеріалами, простим у догляді. Що стосується колірного рішення, то воно прямо пов'язане з обраним стилем, оскільки кожному притаманна своя гама кольорів.


Особливості освітлення

Грамотно підібране освітлення в кафе або ресторані надає інтер'єру неповторний образ, створює затишну атмосферу для відвідувачів.

Вибираючи світильники і місця їх розташування, дизайнери враховують природне освітлення. Виняток становлять кафе, розташовані в напівпідвальних і підвальних приміщеннях. Якщо для невеликих залів через вікна надходить достатньо світла до всіх столів, то у великих приміщеннях столи, розташовані далеко від вікон, виявляються в тіні. У таких випадках передбачається штучне освітлення в денний час за допомогою бра або люстр, які включаються над кожним столиком окремо.

В банкетних залах великих розмірів, де проводяться весілля, корпоративні вечірки, дні народження та інші заходи, передбачають яскраве освітлення.

Крім стельових люстр, по периметру приміщення встановлюють вбудовані світильники або бра.
Кабінки ресторанів підсвічують настінними світильниками або настільними лампами, що створюють особливу атмосферу затишку. Для створення інтимної обстановки електричне освітлення доповнюють свічками.

З метою створення комфортного і приємного для сприйняття розсіяного світла використовують світильники з плафонами, що приховують лампочки. Якщо застосовуються точкові світильники, то поворотного типу, щоб можна було направити потік світла на стелю або стіну, висвітлюючи зал відбитими променями.

Для освітлення барної стійки в кафе застосовують багатобарвну світлодіодну стрічку з контролером, який можна запрограмувати на світлові ефекти. Підсвічування надає бару яскравий вигляд і привертає увагу до продукції, сприяючи збільшенню обсягу продажів.


Особливості меблювання
У проектуванні інтер'єрів кафе і ресторанів за основу розташування меблів приймаються наступні варіанти:

  • діагональний;
  • паралельно-перпендикулярний;
  • шаховий;
  • уздовж стін (напівкабінетах, розділені високими спинками диванів або перегородками).

Ці варіанти розміщення меблів носять лише ознайомлювальний характер, а дизайнери в своєму рішенні, як правило, відштовхуються від форми і розміру залу.

В процесі вибору меблів основна увага приділяється формі столів, які можуть бути квадратними, прямокутними, круглими або овальними, а комфортним кріслам.

Найчастіше від того, наскільки зручно почуває себе клієнт, сидячи на стільці, в кріслі або на дивані, залежить тривалість його перебування в даному закладі і бажання знову відвідати його.