Послуги

ОВД та ОВНС

На етапі планування господарської діяльності бізнес часто стикається з потребою отримання в уповноважених державних органах висновків з оцінки впливу на довкілля (ОВД).

Оцінка впливу на довкілля (ОВД) – це процедура перед початком планованої господарської діяльності, що передбачає підготовку суб’єктами господарювання, органами державної влади та органами місцевого самоврядування звіту з оцінки впливу на довкілля, проведення громадського об говорення, аналізу інформації, наданої у звіті та надання висновку з оцінки впливу на довкілля уповноваженим органом.

Дана вимога стосується окремих видів діяльності та регаламентується вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Якщо вашій компанії потрібне проведення процедури ОВД, а ви маєте бажання зекономити час та кошти, варто звернутися до фахових спеціалістів. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з отримання висновку про оцінку впливу на навколишнє середовище:

- ми готуємо звіт з оцінки впливу на довкілля;

- організовуємо проведення громадських слухань;

- відправляємо на аналіз уповноваженим органам інформацію, надану у звіті з оцінки впливу на довкілля, інформацію, отриману під час громадського обговорення, а також будь-яку додаткову інформацію, яку надає суб’єкт господарювання.

- отримуємо від уповноважених органів мотивованого висновку з оцінки впливу на довкілля, що враховує результати аналізу;

- передаємо висновки замовнику.

Оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС) – документ у формі звіту, що входить до складу проектної документації у вигляді розділу. Його розробка відповідає нормам ДБН. Під час розробки Звіту з ОВД проектанти здебільшого враховують матеріали ОВНС проекту.

Різниця лише в тому, що ОВНС при реконструкції або коригуванні розробляється лише на відповідні частину проекту, яка коригується. Процедура ОВД враховує вплив від всього об'єкту.

Звертайтеся, і ми допоможемо вашій компанії отримати відповідні висновки з ОВД та ОВНС, а також уникнути фінансових втрат, попередити запровадження санкцій контролюючих органів та отримання негативних висновків при проходженні експертизи проектів.

Наші контакти: +38 068 343 70 66 +38 050 51 38 705