Послуги

Геологія та геодезія

Інженерно-геодезичні та геологічні вишукування для будівництва - це найважливіший вид робіт на початковій стадії будівництва будь-якої споруди. Отримані в ході досліджень дані є основою для проектування, тому при проведенні робіт важлива точність всіх параметрів.

Проектний інститут “Промвестпроект” надає повний комплекс інженерно-геологічних та геодезичних вишукувань у Луцьку та Волинській області, здійснюємо виїзди у сусідні області.

Основною метою геодезичних досліджень є отримання топографічних карт і планів території для найбільш повної оцінки умов ділянки будівництва. Проводяться дані дослідження на предпроектному етапі, а отримані результати використовуються згодом при обґрунтуванні та для оцінки об'єкта.

Наші спеціалісти займаються зйомкою земельних ділянок та здійснюють вимірювання із застосуванням сучасного та надійного обладнання. Ми виконуємо повний комплекс дослідницьких робіт:
- аналіз і обробка наявних даних;
- рекогносцировку місцевості;
- створення геодезичних мереж;
- зйомка рельєфу і ситуації;
- зйомка інженерних комунікацій;
- визначення фактичних меж ділянки;
- оновлення наявних карт і планів;
- обробка отриманих результатів;
- складання звіту про виконані вишукування.

Інженерно-геологічні вишукування включають бурові роботи, відбір зразків ґрунту, польові та лабораторні дослідження, камеральну обробку. Організація і проведення даних досліджень є ключовою і обов'язковою умовою, необхідною при створенні проектів та будівництві будівель таспоруд другого і першого рівня відповідальності і площею понад 1500 квадратних метрів.

Ми здійснюємо:
- проведення геологічних вишукувань на професійному рівні;
- виконання всіх видів інженерних робіт (геологічні, геодезичні, гідрометеорологічні, геофізичні та інженерно-екологічні вишукування);
- працюємо як з приватними забудовниками, так і з організаціями;
- якісну реалізацію випробувань для визначення геології ділянки під будівництво фундаменту майбутньої будівлі, а також даємо рекомендації щодо подальшого будівництва.

Отримати детальну інформацію, проконсультуватися та замовити інженерно-геодезичні або геологічні вишукування для будівництва можна за телефонами: +38 068 343 70 66 +38 050 51 38 705 або заповнивши заявку на сайті компанії.